Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Genelde 18-25 yaşlarda gençler farklı farklı ülkeleri gezip oradakiortam ve hayat hakkında bilgiler, tatlar almış olur. Arkadaşlarımızdan“yurtdışına gittim” cümlesini duyar duymaz gezi amaçlı olduğunu sanırız hemen.

 

Fakat hayat şartları sebebiyle mecburiyetten yurtdışına çalışma amacıyla gidenleri hiç aklımızdan bile geçirmiyoruz. Tabi böyle düşünmenin hiçbir sakıncası yoktur ama gönül isterki bölgemizin gençleri de yurtdışınagitmeden yaşadıkları topraklarda iş imkânı bulsun ve yurtdışına herkes gibi eğlenmek , gezmek için olsun. Ben bir hollanda işçisi olarak sizlere bir nebze olsun buradaki ortamı fotoğraflarla aktarmak istedim.Saygılarımla selâmlar..

  

  

 

Kadir Reşitoğlu

 

Rastgele Makale

Tarihin kaydettiği en büyük yanılgılardan birisi “Artık yeni hiçbir şey yok. Keşfedilebilecek her şey keşfedildi.”( 1899) sözü ile Amerikan Patent Dairesi Başkanı Charles H. Duell’e aittir. Yanılgının kanıtı olarak, insanlık tarihi en büyük atılımları bu sözden sonraki yaşanan yüzyıl içinde kaydetmiştir. Yine de bütün bu keşiflere rağmen insanlık, kâinattaki bütün ilimlerin %1’ini bile bulmuş olmayabilir. Sonsuz ilim sahibi yalnız Allahu tealadır. Bu sonsuz ilim karşısında neredeyse hiçbir şey bilmediğimiz gerçeği ile yüzleşmemiz gerekir.

 

Devamını oku...